Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Výsledky ČPV

Kalendář
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Komentáře
Novinky:
Nejsou žádné komentáře
k dispozici
Články:
Nejsou žádné komentáře
k dispozici

Nebezpečné jezy

nebezpečnéjezy.cz

Počítadlo

Počítadlo od 1.6.2010:

TOPlist

Historie Kotvy
Trénink na Otavě s brigádou u Radima 16.-17.4.2011
Sobota:
Účastníci: Těpík, Klasik, Medvěd, Vendy, Mour, Bodlina, Michal, Radim, Bohuš, Kašpárek, Poděs, Kody, Rarášek, Rosnička, Davoš, Mourek, Ježek, Želva, Martina,
Mirka S., Žabák, Vlčice, Rochild, Ali, Hanka, Radek, Buggy, Karol, Rampun, Viky, Terča, Bětka S., David

My dvoudeňáci jsme se sešli v osm deset před klubovnou v Ruský, když přijela četa z Ruský 25, tak jsme naházeli věci do tranďáku a vyjeli směr Radešov.
V Otavě šutr vedle šutru a voda skoro žádná, ale i přesto jsme se všichni těšili na jarní vodu, tak jsme neváhali a v Radešově jsme se sánodlouze převlékali do hydra. Pak jsme mohli vyjet, jeli jsme s Kašpym první, za námi jeli američani. Kody s Rarachem nám nevěřili, že tam kudy jedem je víc vody než tam kudy se rozhodli jet oni, ale nebyli jediný, my jsme jenom s Kašpym čekali ve vracáku a bavili se rádoby vodní turistikou, no Vendy sama řekla, že za týden je tu místo Poháru vodáku, pochod vodáků. Jenže ten tu byl i tento víkend.
Když jsme se dostali z toho nejhoršího, projížděli jsme zatáčkou kolem silnice, tam se Mourek s Davošem cvakli o kámen, no to je taky toho když jich tam bylo požehnaně, první jarní krysička moc neuškodila, pak si kluci dávali pozor, akorát se Mourkovi zamlžili brýle.
V kempu U Annína jsme si dali obědovou pauzu. Zahráli jsme si rychlou hru rozmrazovačku.
Cestou do Sušice nás čekali dvě jezy, jedna šoupačka a druhá taky taková šoupaná. Po druhém jezu to bylo jenom co by kamenem dohodil do Sušice. Přistávali jsme u lanového centra. Hned nás zaujali klouzačky a práce bylo dost, vytřít lodě a naložit na vlek a do tranďáku. Pak jsme mohli lézt po prolízačkách, kde si Rarášek málem natrhl pusu.
Všichni vyhládlí a natěšený na Radimovo guláš, který vařil také Olí, jsme čekali před chalupou, večeře byla cítit až ven, tak není divu, že nám ukapávala slina. Pak přijeli všichni Šutříkojc z vycházky a pohostili nás.
Všichni silný chlapy jeli do kamenolomu (jenom nevim proč mě nechali na chatě), přivezli pár kamenů k jezírku, které Radim plánuje na jejich zahrádce udělat.
V devět hodin měli děti večerku, Mour je zpacifikoval tak je nebylo ani slyšet. Pak nám hrál Stařík na kytaru, akordy se rozeznívali po celé chalupě a my pěli jak jsme nejlépe uměli. Ale museli jsme také do pelechu, zítra nás čeká rozbouřená Čeňkárna. Dobr.. zzzz.
Sesmolila Rosnička


Doplnění kamenolomu:
Když ženy a děti jedly guláš, Radim, Mour, Klasik, Medvěd, Michal, Těpík, Bohuš a Kašpy jeli do kamenolomu. Jeli jsme do lesa za Bohdašicemi. Tam Radim ukázal do stráně nahoru, že tam jsou kameny. Tak jsme vylezli ven a začali dobývat kameny. Každý kámen jsme poslali dolů a Radim některé zkoukl, jestli jsou dost velké. A některé musel Těpík tahat ze srázu pod silnicí, protože je poslal moc rychle a oni nestačili zabrzdit. Pak Radim zavelel, že už jich je dost, ale Medvěd s Michalem měli zrovna jeden skoro vykopanej a chtěli ho vyndat za každou cenu. Podařilo se jim to až po 10-ti minutách. Potom už jsme mohli naložit a jeli jsme k Radimovi na zahradu. Tam jsme kameny vyložili a šli si dát guláš.
Zapsal Kašpy


Neděle:
Účastníci: Těpík, Bohuš, Medvěd, Vendy, Kody, Davoš, Michal, Bodlina, Ježek, Martina, Radim, Rosňa, Mour, Mourek, Klasik, Rarach, Poděs, Želva, Kašpy

Ráno nás před sedmou hodinou vzbudil Rosňi budík. Radim s Vendy šli do kuchyně uklízet po včerejším večeru. Potom jsem také vstal, a pomohl dělat snídani. Pomalu se probouzeli i ostatní a pomalu se scházeli na snídani. K snídani byl guláš ze soboty, chleby s marmeládou nebo sýrem a buchty. Po snídani jsme si všichni začali balit své mokré věci o kterých jsme doufali, že co nejvíce uschnou. Naložili jsme věci na vodu do aut, naložili jsme lodě a vyjeli jsme na Čekárnu. Už cestou u mostu za Dlouhou vsí Radim poznal, že je extrémně málo vody a že budeme rádi, když bude na vodě vůbec kde zabrat. Tak jsme dojeli nahoru a tam jsme se dohodli, že na vodu půjdou jenom posádky, které jedou ČPV. Ale protože jsme měli jenom jednu ameriku, za C2 jela jenom posádka Kody – Rarach. To se ale nelíbilo Želvě, a tak nakonec jela s Kašpym na Barace. Tak jsme se převlíkli, nasedli a jeli. Když jsme projeli první zatáčku kolem silnice, Medvěd zjistil, že píchnul Pálavu. Takže až do konce dofukoval. Pod Kamenným mostem jsme na chvíli zastavili, protože Klasika boleli nožičky a taky, protože jsme se rozmýšleli, jestli má vůbec význam jet dál. Na Rotaflex jsme se však těšili, tak jsme pokračovali dál. Jen se Želva s Kašpym vyměnili. V pořádku jsme takhle dojeli až no Rejštejna. Tam jsme vylezli a začali se převlíkat, protože s námi už nikdo druhou jízdu jet nechtěl. Pak jsme uklidili lodě a chtěli odjet. Vtom si ale někdo všiml, že za řekou hoří nějaká stodola. Nejdříve jsme si mysleli, že majitel potřebuje spálit střechu, a tak si to zapálil schválně. Po deseti minutách jsme ale slyšeli sirénu a viděli jsme běžet hasiče do hasičárny. Potom přijeli dobrovolní hasiči z Rejštejna. Než se tam dostali, přijeli dobrovolní hasiči z Kašperských hor a za nimi terénní auto profesionálních hasičů. Po chvíli už jeli profesionální hasiči ze Sušice. Pak už jsme radši jeli, protože to vypadalo, že to bude nadlouho – ti dobrovolní hasiči vůbec nespěchali. Jeli jsme ještě k Radimovi na chatu naložit zbylé lodě a naložit suché věci, které jsme si tam ráno nechali, abychom neměli zbytečně plná auta. Cestou domů jsme se ještě stavěli na pumpě na nanuka. V Plzni jsme jeli Mourovi pomoct vyložit lodě z Tranďáka a pak jsme už jeli domů.
Zapsal Kašpyobrázek nakreslila Martina

Fotogalerie -
HG Sport