Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Výsledky ČPV

Kalendář
<< Červen 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Komentáře
Články:
Nejsou žádné komentáře
k dispozici

Nebezpečné jezy

nebezpečnéjezy.cz

Počítadlo

Počítadlo od 1.6.2010:

TOPlist

Historie Kotvy
Pyranha cup - ČPV Sázava - 25.5.2013
Účastníci: Klasik, Mirka, Čert, Pískle, Švéd, Medvěd, Vendy, Žabák, Vlčice, Martin, Mour, Rochild, Ali, Jolana, Pajda, Pavlína M., Kašpy, Poděs, Kody, Rybka, Rarach, Buggy, Davoš, Karol, Mourek, Dežo, Ježek, Želva, Martík, BetyS, Kuliočko, Jirka, Simča a Čertík Tomík.

Kronika z ČPV Sázava
Datum : 25/5/2013
Vodní stav : LG Nepseky cca 70cm = cca 14,5 m3/s
Počasí : Zima jako v psinci a pršelo.
Jeli … viz. propozice

Medvěd nařídil sraz v loděnici v 6:15 Hrůza !, ale nakonec jsme se sešli všichni s výjimkou Žabáků a Čertů, kteří jeli přímo. Navázali jsme lodě a vyrazili.
Cesta proběhla hladce, všichni jsme úspěšně dorazili do Týnce, kde je start ČPV. Jak se ukázalo, byli jsme tam dřív než pořadatelé, no možná asi ne, ale stan pro přihlašování ještě nestál. „Kašpíček“ nás pak hodinu přihlašoval k závodu, aby řidiči po převozu aut stihli dojet vlakem na start. Mezitím dorazili i Žabáci a Čerti a tak převoz vyšel dle plánu medvědí tlapy.

Počasí bylo stále hnusnější a hnusnější. Pak jsme nasedli a vyrazili na trať. První brankoviště jsem načala ťuknutím hned do druhé branky, další branku jsme vynechali protože jsme nechtěli plavat … to jsem netušila co přijde později :-) …

(Klasik: Když jsem viděl, jak to jel Rarach, tak mi vynechané branky přišlo líto a tak jsem si řekl, že zkusíme všechny ostatní. A tak se stalo :-). Šlo to slibně až … Na Pěnkavě jsme přemlouvali raft s cca 8ks tupých kliošů, aby počkali až odjedou kajakáři. Byli strašně nerovozní, asi jim někde padala pěna. Nakonec jsme hopli šlajšnou dolů do vracáku, kde jsme trochu zvalchovali Raráška a vyrazili protivovou do druhého vracáku, abychom mu udělali místo. V okamžiku projetí protivody přepadnul před hranu raft. Od úspěšného uhnutí do vracáku nás odělil strach rafťáků, kteří padlovali tak usilovně, že nás stihli převálcovat.)

Raft do nás bouchnul a vypadli jsme do vody. Kousek jsem plavala a najednou tam dno a tak jsem vylezla k rozhodčímu. Táta mezitím tahal plnou loď. Měla jsem o něj strach. Rozhodčí mě vzal do lodi, že mě odveze k lodi, ale v tom tam odpádloval táta a tak jsem přesedla. Dál se mi moc nechtělo, ale zima mi nebyla.

(Klasik: Medvěd mi pomohl vylít loď, nabral jsem Bětku a v pohodě vyrazili dál.)

Pod mostem v Kamenném přívozu jsme viděli bobra (zlý jazykové tvrdí, že to byla nutrie, ale pro nás to byl bobr). Davoš tam pak „zapomněl“ v peřeji pádlo, které naštěstí uvolnil projíždějící raft. Pokračovali jsme až k poslednímu brankovišti u cíle. Branka číslo 13. mezi kameny nás dostala podruhé do vody. Zde jsme vylili samy a dojeli do cíle.

V cíli mi začala být strašná zima a tak jsme naskočili a rychlým tempem jeli až do Píkovic kde byla svačina.

Zapsala Bety za vydatné pomoci Klasika 28/5

Fotogalerie -


KOMENTÁŘE
1 | Bodliny dne 28.05.2013 22:01:16
Betys, krásná kronika Smile
HG Sport