Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Výsledky ČPV

Kalendář
<< Červen 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Komentáře
Články:
Nejsou žádné komentáře
k dispozici

Nebezpečné jezy

nebezpečnéjezy.cz

Počítadlo

Počítadlo od 1.6.2010:

TOPlist

Historie Kotvy
Plavba s rodiči a přáteli oddílu - 18.5.2013
Účastníci: Klasik, Čert, Medvěd, Vendy, Mour, Lida, Bodlina, Rochild, Ali, Martani, Martin K., Petr V., Pavlína M., Kody, Davoš, Mourek, Ježek, Želva, Viky, BetyS, Jirka, Mára, Lucinka, Simča, Petr M., Štěpánek M..

Zapsala Simča

Asi v 11 hodin jsme šli na vodu a skončili jsme asi ve 3 hodiny. Líbilo se mi tam. Bylo to moc hezký až na to, že to bylo dlouhý.
Na prvním jezu jsme přenášeli lodě, na jednom z jezů jsme jeli s Mourkem jako pokusní králíci a zasekli jsme se tam. Ostatní to vzali po druhé straně jezu. Další jez sjížděli jen kormidelníci a zbylé jsme sjeli bez problémů. U jednoho jezu jsme si dali svačinu a někteří se tam pokoušeli dostat do jezu a jiní se tam přes řeku vozili na lanovce.
Cestou jsme po sobě házeli shnilé jablko a potom nám spadlo do vody a už ho nikdo nevylovil. Potom jsme v loděnici rozdělali oheň, na kterém jsme si opekli buřty a Mour přivezl upečené koleno.
Zapsal Jirka 21/5

Libilo se mi jezdit na jezu, být rychlý jako motor rrrrrr, házet a lovit s Medvědem jablka
Zapsal Mára 21/5

Pohled rodiče jednoho vodáka, jednoho háčka a jednoho porcelána...
V noci lilo jako z konve a ještě půl hodiny před plánovaným srazem v loděnici poprchávalo. Voda shora i zdola mě trochu děsila. Do vaku jsem nabalila svačiny, pláštěnky a vyrazili jsme. Naštěstí přestalo pršet. Naložili jsme lodě a přejeli do Předenic. Čekání na řidiče jsme si krátili různými hrami. V té době už i sluníčko začínalo svítit a hřát. Když jsme byli kompletní, nasedli jsme do lodí – já s Viki, Jirka s Mourkem, Mára s Medvědem a Lucinka s Ali a Pavlem. Plavba ubíhala a už tu byl první jez. Tam jsme lodě přenesli a pokračovali dál. Další 4 jezy jsme již sjeli bez problémů. Řeka byla různorodá. Teklo hodně vody, chvíli olej, chvíli proud. Vyzkoušela jsem si jak háčka, tak kormidelníka a než jsem se nadála, byli jsme bez koupání v loděnici. Uklidili jsme lodě, rozdělali oheň, opekli buřtíky a pochutnali si na kolínku, které přivezl Mour. Den se vyvedl a všichni byli spokojeni.
Zapsala Martani 21/5

Když jsem jela na jezu, tak to cákalo do lodě
Zapsala Lucinka 21/5

Fotogalerie -
HG Sport